Likvidácie

Potrebujete zrušiť spoločnosť, ale neviete ako na to? Zrušenie spoločnosti nie je len ukončenie podnikania. Spoločnosť je treba v niektorých prípadoch ukončiť likvidáciou a zároveň ju vymazať z obchodného registra. Ide o pomerne dlhý a náročný proces.

Zrušte svoju firmu úspešne a do úplného konca v súlade s platnou legislatívou. Zbavíme vás nepotrebnej alebo aj zadlženej spoločnosti. Preberáme za vás kompletnú zodpovednosť pri likvidácií, ktorú by ste mali ako jej majiteľ.

Kompletnú administratívnu dokumentáciu k zrušeniu spoločnosti Vám pripravíme na mieru. V rámci služby pre vás všetky potrebné administratívne podklady vypracuje špecializovaný tím skúsených pracovníkov.

Všetky ponúkané služby sú poskytované v súlade s Obchodným zákonníkom.

Neponúkame služby, pri ktorých prichádza k prepožičiavaniu mena na účel prevodu účasti na právnickej osobe, alebo na účel ustanovenia ako štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu právnickej osoby. Naša činnosť nemá úmysel zmariť riešenie ukončenia podnikania právnickej osoby likvidáciou alebo konkurzom. Úkony likvidácie sú realizované v bez špekulácií, v zákonnej lehote a v zákonom určených krokoch.

Máte ďalšie otázky?